SUFITY PODŚWIETLANE

 

Sufit napinany podświetlany

na całej powierzchni to nowoczesny sposób na oświetlenie pomieszczenia. W suficie napinanym można również zamontować punktowe oświetlenie halogenowe lub opaskę Led dookoła sufitu wewnątrz, lub na zewnątrz sufitu.  Lampy w duecie z błyszczącą i idealnie gładką taflą sufitu oryginalnie rozświetlą całe pomieszczenie. Wiązki światła będą rozproszone po całym wnętrzu, tworząc trójwymiarową i oryginalną iluzję.

Cena podświetlenia ustalana jest do każdego sufitu indywidualnie, gdyż jest uzależniona od wielu czynników, min: powierzchni sufitu, rodzaju źródła światła (taśmy lub moduły LED) ilości oświetlenia, ilości zasilaczy.

Sufity napinane to alternatywa dla rigipsów, ponieważ są lekkie i nie obciążają stropu. Na dodatek nie obniżają tak mocno wysokości pomieszczenia, jak konstrukcja z płyt kartonowo-gipsowych. Minimalna odległość na jakiej można zamontować sufit napinany od starego sufitu to 2 cm.

Do dyspozycji klientów mamy pełną ofertę usług w zakresie montażu sufitów napinanych. Niezależnie od złożoności projektu potrafimy sprostać każdemu zadaniu.

Zadzwoń 730 444 123

i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.