SUFITY NAPINANE

Co to jest sufit napinany?

Jest to innowacyjne rozwiązanie  dla wszystkich rodzajów wnętrz, począwszy od małych mieszkań aż do basenów i dużych hal produkcyjnych.

Sufit Napinany to idealnie gładka powierzchnia bez pęknięć czy zarysowań. Sufity napinane pełnią funkcję praktyczną i dekoracyjną. Sprawdzają się znakomicie w każdym pomieszczeniu, wprowadzając walor estetyczny, szczególnie jeśli będzie to sufit z nadrukiem fotograficznym. Dobrze dobrana fotografia upiększa wnętrze i jednocześnie pomaga nam  zrelaksować się po ciężkim lub stresującym dniu.

 

Estetyka wykończenia

Żadna metoda wygładzania sufitów nie pozwoli uzyskać tak równej i gładkiej powierzchni. Szczególnie nadzwyczajnie prezentuje się lustrzany sufit napinany biały, który w pomieszczeniu tworzy błyszczącą taflę przypominającą lustro. Sufit napinany pozwala ukryć stare i nierówne tynki, a także zamontowaną instalację elektryczną. Długa lista zalet (a min. trwałość szacowana na kilkadziesiąt lat oraz brak potrzeby malowania) zachęca do wyboru właśnie takiego rozwiązania.

Sufity Napinane umożliwiają szeroki zakres rozwiązań. Powierzchnię sufitu napinanego możemy dowolnie dobrać do rodzaju lokalu lub własnych upodobań, dopasowując kolor i wzór do charakteru naszego wnętrza. Najbardziej popularny jest sufit napinany biały, niemniej dużym powodzeniem cieszą się bardzo efektowne sufity napinane czarne czy granatowe. Zastosowany sufit napinany czarny daje lustrzane odbicie i wprowadza nowoczesny klimat w pomieszczeniu. Powierzchnię sufitu napinanego możemy również pokryć dowolnie wybranym nadrukiem (np. motyw kwiatowy, leśny, geometryczny) lub obrazkiem 3D (np. zegar, zdjęcie, krajobraz), dzięki któremu optycznie powiększymy pomieszczenie. Sufit Napinany 3D daje znakomity efekt wizualny, szczególnie gdy jest to sufit napinany podświetlany. Bardzo popularny jest też efekt gwiezdnego nieba na suficie, który osiągniemy, zamawiając membranę w ciemnym kolorze z jasnymi punktami, imitującymi błyszczące gwiazdozbiory.

Oświetlenie stosowane przy sufitach napinanych
Na suficie napinanym można montować nie tylko standardowe oświetlenie (żyrandole, halogeny, lampy wiszące itp.), ale również różnego rodzaju oświetlenie innowacyjne np. panele, listwy, taśmy czy halogeny LED itp.


Podświetlanie sufitów

Montujemy również sufity podświetlane od wewnątrz. Daje to niesamowite efekty. Na zdjęciu u góry przedstawiamy przykładowe sufity podświetlane od góry;  zdjęcie 1 z lewej – sufit zamontowany w łazience, zdjęcie 2 – sufit w pokoju dziecięcym.

 

Zastosowanie Sufitu Napinanego

Oprócz domów i mieszkań Sufit napinany bardzo dobrze sprawdza się również w miejscach, gdzie przebywa dużo ludzi. Takimi miejscami są na przykład: hotele, restauracje, puby, kawiarnie czy domy weselne. Można przy użyciu naszego rozwiązania, stworzyć element wystroju, który będzie robił niezapomniane wrażenie na gościach, zachęcając ich tym samym do powrotu. Jak istotny jest niestandardowy wystrój, nie trzeba nikogo przekonywać, a korzyści z tego płynące są bardzo wymierne. Warto zastanowić się nad wyborem takiego rozwiązania, gdyż mnogość jego zalet, może realnie pomóc w również w rozwoju Państwa firmy.

Korzyści z zastosowania Sufitu Napinanego

Przedstawiamy niektóre korzyści z zastosowania sufitów napinanych:

– idealnie równy i gładki sufit, bez pęknięć i rys

– czysty montaż, bez pyłu i konieczności wynoszenia mebli

– nie wymaga malowania

– brak możliwości osadzania tłuszczu (kuchnia)

– brak skutków osadzania się pary wodnej (grzyb, pleśń)

– brak możliwości zalania przez sąsiadów z góry (wytrzymuje do 100 L wody/m2

– brak efektu echa w pomieszczeniu

– ekspresowy montaż, zazwyczaj w ciągu 1 dnia

– wprowadzenie do pomieszczenia rozwiązania łatwego do utrzymaniu w czystości oraz niezwykle eleganckiego

– antyelektrostatyczny, nie przyciąga drobinek kurzu i innych zanieczyszczeń

– możliwość zamontowania dowolnego oświetlenia tradycyjnego lub nowoczesnego

– może być podświetlony od spodu, wtedy tworzy sam w sobie nowatorskie oświetlenie

– gwarancja 15 lat

– wszechstronne zastosowanie w domu (łazienki, kuchnie, pokoje i hole)

– w biurze i w lokalu (restauracje, salony piękności, sklepy, hotele, gabinety, baseny, puby, sale bankietowe, itp.

Zalety sufitów napinanych

– Bezpieczeństwo; jest bezpieczny dla zdrowia.

– Niepalny

– Odpowiada higienicznym i przeciwpożarowym normom UE

– Długi okres użytkowania sufitu bez utraty pierwotnych właściwości oraz bez żadnych dodatkowych inwestycji!

– Wysoka Jakość; wykonany z ekskluzywnych materiałów wysokiej jakości od wiodących europejskich producentów

–Profesjonalny montaż

Dodatkowe informacje

Sufity napinane bardzo dobrze sprawdzają się w wysokich pomieszczeniach wewnątrz kamienic – nie tylko przykryją biegnące pod sufitem instalacje, ale także obniżą stropy, by zmniejszyć zapotrzebowanie na energię cieplną. Powłoki napinane stanowią bowiem warstwę termoizolacyjną. Nasze rozwiązania mogą odmienić także wygląd biura w Twojej firmie, nadając im profesjonalny i nowoczesny wygląd, niezależnie od powierzchni. Dodatkową zaletą użycia sufitów napinanych w firmie jest niewiarygodnie szybki, niebrudzący montaż, dzięki któremu nie musisz przerywać pracy na kilka długich dni, robiąc przed tym kompletne przemeblowanie i przenosząc mnóstwo dokumentów, które z pewnością uległyby zniszczeniu w przypadku montażu zwykłego sufitu. W placówkach medycznych i szkołach sufity napinane to najlepsze wyjście z sytuacji – nasze powłoki są pokryte środkiem antybakteryjnym, a wytworzone są z w stu procentach ekologicznych materiałów. Żadnych problemów nie ma również z konserwacją sufitu. Raz na dwa lata wystarczy jedynie przetarcie ściereczką z mikro fibry przy użyciu płynu niezawierającego alkoholu, aby nasz sufit lśnił jak nowy. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że materiały użyte do konstrukcji są ekologiczne i pozostaje możliwość wtórnego przerobu folii na ponowny użytek.

Kontakt

Dla zainteresowanych przedstawiamy dane do kontaktu:

tel. 730 444 123

lub przez poniższy formularz kontaktowy.

 

 

 

Copyright 2019 Ryszard | Polityka prywatności |